סגמנט
"קשיים" הוא השם שניתן לדברים שעלינו להתגבר עליהם.
"העזה" ו"נחישות" יביאו ביטחון.
החשיבה העסקית, חייבת להיות מותאמת לשינויי הסביבה: דינאמית, משתנה ונועזת.

קבוצת סגמנט

הבעיה המרכזית של איש עסקים כיום, נעוצה ביכולת האופטימאלית שלו לנצל את כלל הכלים העומדים לרשותו בקבלת החלטה לקידום הפעילות העסקית שלו.

איש עסקים "נלחם" בהרבה מאוד חזיתות ובמקביל!!! בסביבה העסקית שלו:

מתחרים, בנקים, תשלומי לקוחות, ביורוקרטיה מוסדית, עובדים ועוד…

"שדה קרב" זה, רחוק מלהיות פשוט לשליטה מתמדת, מרווחי הזמן לקבלת החלטות מאוד קצרים והיזם חייב להיות מאוד תחליטי, מהיר ואיכותי בגיבוש דרכי פעולתו על מנת לשרוד "בים הגועש", מעבר לכך והחשוב מכל הינה התכלית!!! המטרה מלחתחילה של היזם אינה ההישרדות שלו!!! אלא יצירת רווחים מהפעילות העסקית!!!

לנוכח מצב משתנה זה, וכדי לתת ליזם החלטות איכותיות על מנת שיוכל להגיע אל מטרותיו שהוגדרו, נוצרה – "קבוצת סגמנט".

"קבוצת סגמנט": הינה קבוצה של אנשי עסקים, כל אחד בתחום ההתמחות שלו, כולם בעלי ניסיון וותק רב בסביבה העסקית שלהם אשר יחדיו נותנים ליזם כלים מקצועיים ופתרונות איכות, בסביבה משתנה בה הוא מנהל את עסקו.

הכלים הינם אבני יסוד לניהול נכון של פעילות עסקית כוללת: ניהול פיננסי ובנקים, פרסום ומדיה, ניהול ובקרה, אסטרטגיה ושיווק, חשיבה וניתוח פסיכולוגי, הנהלת חשבונות, יעוץ משפטי וצרכים נוספים על פי הצורך.

מרגע הגעתו של היזם אל הקבוצה, הוא מקבל "מטריה" עסקית זמינה לצרכיו אשר מסוגלת, בטווחי זמן קצרים, לתת לו פתרונות נכונים ואיכותיים לצרכיו שלו וצורכי הפעילות העסקית שלו וכל זאת במקום אחד, כאשר קיים סנכרון מלא בין כלל הגורמים, השותפים לפיתרון.

חברות שיווק וקידום